Славенички модел: Volkswagen Golf R доаѓа со 333 КС во специјално издание за својот 20-ти роденден / ВИДЕО

Славенички модел: Volkswagen Golf R доаѓа со 333 КС во специјално издание за својот 20-ти роденден / ВИДЕО

Има дополнително оплеменета внатрешност, како и ексклузивни детали за каросеријата и стандардни 19-инчни тркала

Прочитај повеќе
Премиера за новиот M4 CSL: Лесно „чудовиште“ со 550 КС / ФОТО+ВИДЕО

Премиера за новиот M4 CSL: Лесно „чудовиште“ со 550 КС / ФОТО+ВИДЕО

Ќе бидат изработени само 1.000 примероци за цел свет по цена од 165.200 евра, колку што моделот чини во Германија

Прочитај повеќе
Ривалот на Porsche Taycan пристигнува во 2025 година: Mercedes Vision AMG Concept

Ривалот на Porsche Taycan пристигнува во 2025 година: Mercedes Vision AMG Concept

Vision AMG е патоказ како би можело да изгледа електрификацијата во Mercedes-AMG, а притоа да остане доследен на естетиката на брендот

Прочитај повеќе
Премиера за концептниот Renault Scénic со електричен и водороден погон / ФОТО+ВИДЕО

Премиера за концептниот Renault Scénic со електричен и водороден погон / ФОТО+ВИДЕО

Сериската верзија која доаѓа во 2024 година, ќе изгледа речиси исто како штотуку претставената студија Scénic Vision

Прочитај повеќе
Официјална премиера на редизајнираната Серија 3 на BMW / ФОТО+ВИДЕО

Официјална премиера на редизајнираната Серија 3 на BMW / ФОТО+ВИДЕО

Најмоќната верзија на „тројката“ е M340i со 387 КС и 500 Nm вртежен момент

Прочитај повеќе
BMW Серија 3 добива фејслифт! Еве што е ново во обновениот баварски седан

BMW Серија 3 добива фејслифт! Еве што е ново во обновениот баварски седан

На интернет се појавија куп фотографии на кои е прикажана варијанта со стандардно и продолжено меѓуоскино растојание

Прочитај повеќе
Луксуз на четири тркала: Cadillac Escalade е мобилна тврдина со претседателски апартман / ФОТО

Луксуз на четири тркала: Cadillac Escalade е мобилна тврдина со претседателски апартман / ФОТО

Однадвор изгледа како типичeн Escalade, ако се занемарат силно затемнетите стакла, спуштениот став и дополнителни светла на решетката

Прочитај повеќе
Премиера за новиот Range Rover Sport / ФОТО+ВИДЕО

Премиера за новиот Range Rover Sport / ФОТО+ВИДЕО

Најавено - реализирано. Премиера на целосно новата генерација на Range Rover Sport, која во 2024 година ќе добие целосно електрична верзија

Прочитај повеќе
Ford претстави електричен e-Transit Custom / ФОТО+ВИДЕО

Ford претстави електричен e-Transit Custom / ФОТО+ВИДЕО

e-Transit Custom кој е само еден чекор на американскиот производител на возила во однос на реализацијата на прокламираната цел да понуди пет комерцијални електрични возила во Европа до 2024 година

Прочитај повеќе
Ferrari SP48 Unica: Уникатно уметничко дело на тркала направено по нарачка од милијардер / ВИДЕО

Ferrari SP48 Unica: Уникатно уметничко дело на тркала направено по нарачка од милијардер / ВИДЕО

Уникатниот SP48 речиси сигурно се придвижува со стандардниот 3.9-литарски twin-turbo V8 од донаторот F8 Tribute од 720 КС

Прочитај повеќе

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

online anime That Time I Got Reincarnated as a Slime

AnimeFreak Pokémon Journeys: The Series

AnimeFreak WONDER EGG PRIORITY

Bleach (Dub)

My Hero Academia Season 2 Episode 17