Ford F-150 доби електрична верзија / ФОТО+ВИДЕО

Ford F-150 доби електрична верзија / ФОТО+ВИДЕО

Ford уште еднаш пишува историја со F-150

Прочитај повеќе
Враќање на легендарното купе: Opel Manta GSe ElektroMOD Coupe

Враќање на легендарното купе: Opel Manta GSe ElektroMOD Coupe

За пренос е инсталиран 4-брзински мануелен менувач, кој ја испраќа моќноста на електромоторот до задната оска

Прочитај повеќе
По освежувањето на Tiguan, време е за освежување и  на Tiguan Allspace / ФОТО+ВИДЕО

По освежувањето на Tiguan, време е за освежување и на Tiguan Allspace / ФОТО+ВИДЕО

Ажурирањето на SUV гамата на Volkswagen продолжува. Сега на ред е семејството Tiguan

Прочитај повеќе
Премиера за Genesis G70 Shooting Brake / ФОТО

Премиера за Genesis G70 Shooting Brake / ФОТО

Корејската премиум марка покажува дека има сериозни амбиции за настап на Стариот континент

Прочитај повеќе
Вака ќе изгледа базната Škoda Fabia

Вака ќе изгледа базната Škoda Fabia

За нешто повеќе од 14.000 евра клиентот добива челични тркала и мануелно отворање на задните стакла

Прочитај повеќе
Merceded EQT Concept – премиум квалитет во малиот ван сегмент / ФОТО+ВИДЕО

Merceded EQT Concept – премиум квалитет во малиот ван сегмент / ФОТО+ВИДЕО

Германскиот производител го претстави Concept EQT како најава за новиот продукциски модел на електрична енергија

Прочитај повеќе
Проширување на понудата за Mercedes EQA со 4х4 верзии

Проширување на понудата за Mercedes EQA со 4х4 верзии

Компанијата ќе понуди две нови верзии на моделот EQA

Прочитај повеќе
Први фотки од електричниот Renault Megane

Први фотки од електричниот Renault Megane

Renault ги откри првите детали во врска со идното електрично издание на Megane

Прочитај повеќе
Редефинирање на транспортот: Citroen My Ami Cargo / ФОТО+ВИДЕО

Редефинирање на транспортот: Citroen My Ami Cargo / ФОТО+ВИДЕО

Ултра-компактниот Citroen My Ami Cargo докажува дека транспортните возила не мора да бидат големи и робусни, како и специјален дизајн

Прочитај повеќе
Повеќе простор, моќ и технологии: деби за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Повеќе простор, моќ и технологии: деби за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Чешкиот производител на автомобили ја претстави четвртата генерација на својот претставник во Б-сегментот Томас Шефер, првиот човек на чешката марка,...
Прочитај повеќе

Прочитај повеќе

AnimeFreak old animefreak: The Misfit of Demon King Academy (https://animefreak.ws/m/oobL) Episode 13

AnimeDao tokyo ghoul animedao: Watch Dr. Stone Episode 19