Старт на производството на новата генерација на Škoda Fabia

Старт на производството на новата генерација на Škoda Fabia

Првите примероци од чешкиот хечбек веќе излегоа од производните линии

Прочитај повеќе
Škoda Fabia дефинитивно без електрично издание

Škoda Fabia дефинитивно без електрично издание

Чешката марка вели „НЕ“ за електрификација на својот адут во Б-сегментот

Прочитај повеќе
Вака ќе изгледа базната Škoda Fabia

Вака ќе изгледа базната Škoda Fabia

За нешто повеќе од 14.000 евра клиентот добива челични тркала и мануелно отворање на задните стакла

Прочитај повеќе
Повеќе простор, моќ и технологии: деби за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Повеќе простор, моќ и технологии: деби за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Чешкиот производител на автомобили ја претстави четвртата генерација на својот претставник во Б-сегментот Томас Шефер, првиот човек на чешката марка,...
Прочитај повеќе

Прочитај повеќе
Први информации за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Први информации за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Премиерата на новата генерација на Fabia е се поблизу

Прочитај повеќе
Доаѓа Škoda Fabia 4

Доаѓа Škoda Fabia 4

Шпионските фотографии покажуваат возило кое е скоро целосно откриено

Прочитај повеќе
Официјално потврдено: новата Škoda Fabia доаѓа следната година

Официјално потврдено: новата Škoda Fabia доаѓа следната година

Потврдата доаѓа од Томас Шефер, новиот извршен директор на чешката марка

Прочитај повеќе

4Anime persona 4 anime netflix: Naruto (https://4anime.biz/m/nMxR) Episode 220

AniWatch dubbed anime: Watch Black Clover (Dub) Episode 16 (https://aniwatch.pro/m/KVb1/ep-16)