BMW M5 vs Mercedes AMG E63 S vs Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid / ВИДЕО

BMW M5 vs Mercedes AMG E63 S vs Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid / ВИДЕО

Губитници дефинитивно нема, но сепак еден од „германците“ е...

Прочитај повеќе
Кој е најбрзиот „набилдан“ компактен хечбек? / ВИДЕО

Кој е најбрзиот „набилдан“ компактен хечбек? / ВИДЕО

Еден покрај друг во трка на 402 метри се 5 модели

Прочитај повеќе
Formula 1: Фетел му подари победа на Хамилтон!

Formula 1: Фетел му подари победа на Хамилтон!

Возачот на Mercedes, Луис Хамилтон, ја освои трката на ГН на Германија во Хокенхајм и повторно ја презеде лидерската позиција во генералниот пласман пред Себастијан Фетел

Прочитај повеќе
Она кога имаш пари, сакаш да испаднеш фраер, арно ама…

Она кога имаш пари, сакаш да испаднеш фраер, арно ама…

Некои луѓе имаат тенденција да прават секакви нешта да се издвојат од останатите, особено на некои настани

Прочитај повеќе
Hyundai го претстави i30 N Line / ФОТО + ВИДЕО

Hyundai го претстави i30 N Line / ФОТО + ВИДЕО

Јужнокорејскиот производител Hyundai ја промовираше новата верзија на својот i30 хеџбек со N Line пакет на опрема

Прочитај повеќе
Новиот Honda CR-V за Европа од сите агли / ФОТО+ВИДЕО

Новиот Honda CR-V за Европа од сите агли / ФОТО+ВИДЕО

Јапонскиот производител Honda, новата генерација на SUV моделот CR-V на европскиот пазар ќе ја лансира само со една верзија на моторот - 1.5-литарски VTEC турбобензинец

Прочитај повеќе
Претставен најмоќниот Renault Megane RS Trophy досега / ФОТО+ВИДЕО

Претставен најмоќниот Renault Megane RS Trophy досега / ФОТО+ВИДЕО

Новиот Renault Megane RS Trophy доаѓа со 300 КС и 420 Nm

Прочитај повеќе
Мал фејслифт за Audi TT за моделната 2019 / ФОТО + ВИДЕО

Мал фејслифт за Audi TT за моделната 2019 / ФОТО + ВИДЕО

„Шминкањето“ е направено на дваесеттиот роденден на еден од најпопуларните модели на производителот од Инголштат

Прочитај повеќе
Сите победници на 24 часа Ле Ман на едно место / ВИДЕО

Сите победници на 24 часа Ле Ман на едно место / ВИДЕО

Една од најстарите активни автомобилски трки за прв пат се одржала во 1923 година

Прочитај повеќе
Рекорд за Гинис: Најбрзо извозена милја со SUV на две тркала / ВИДЕО

Рекорд за Гинис: Најбрзо извозена милја со SUV на две тркала / ВИДЕО

Каскадерот Тери Грант уште еднаш ја импресионираше публиката на Goodwood Festival of Speed

Прочитај повеќе