Корејците во офанзива: По Sportage, Kia ја претстави целосно новата генерација на моделот Niro

Корејците во офанзива: По Sportage, Kia ја претстави целосно новата генерација на моделот Niro

Шест години по лансирањето на првата генерација и три по редизајнот, Kia официјално ја претстави целосно новата, втора генерација на моделот Niro

Прочитај повеќе
Со официјалeн тизер Kia го најави новиот Niro кој ќе биде поатрактивен од било кога / ВИДЕО

Со официјалeн тизер Kia го најави новиот Niro кој ќе биде поатрактивен од било кога / ВИДЕО

Новиот Kia Niro со препознатлив светлосен потпис се очекува да се нуди во PHEV и EV верзии

Прочитај повеќе
Kia EV9 Concept, електричен теренец со три седишта како најава за серискиот модел / ФОТО+ВИДЕО

Kia EV9 Concept, електричен теренец со три седишта како најава за серискиот модел / ФОТО+ВИДЕО

Се очекува ублажување на сите карактеристики кај серискиот модел, а EV9 на крајот треба да стане EV SUV предводник на Kia

Прочитај повеќе
Започна производството на новиот Kia Sportage. Наскоро ќе бидат познати и цените

Започна производството на новиот Kia Sportage. Наскоро ќе бидат познати и цените

Стартуваше производството на петтата генерација на Kia Sportage во фабриката во Жилина, Словачка

Прочитај повеќе
Kia и официјално го претстави новиот Sportage! / ФОТО

Kia и официјално го претстави новиот Sportage! / ФОТО

Јужнокорејската марка ја претстави петтата генерација на SUV моделот Sportage

Прочитај повеќе

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Tokyo Revengers (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 5

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 4

ANIMEFLIX SK8 the Infinity Episode 10

free anime online ANIMEFLIX To Your Eternity