Вака ќе изгледа базната Škoda Fabia

Вака ќе изгледа базната Škoda Fabia

За нешто повеќе од 14.000 евра клиентот добива челични тркала и мануелно отворање на задните стакла

Прочитај повеќе
Повеќе простор, моќ и технологии: деби за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Повеќе простор, моќ и технологии: деби за новата Škoda Fabia / ФОТО+ВИДЕО

Чешкиот производител на автомобили ја претстави четвртата генерација на својот претставник во Б-сегментот Томас Шефер, првиот човек на чешката марка,...
Прочитај повеќе

Прочитај повеќе
Škoda и Seat го губат статусот во групата VW?!

Škoda и Seat го губат статусот во групата VW?!

Шефот на концернот планира да поднесе оставка од Надзорните одбори на двете компании

Прочитај повеќе
Белорусија забранува увоз и продажба на производи на Škoda и Liqui Moly

Белорусија забранува увоз и продажба на производи на Škoda и Liqui Moly

Белоруските медиуми јавуваат дека тамошната влада издала листа на производи чиј увоз е забранет, се „со цел да се заштитат националните интереси и непријателските активности против народот на Белорусија“

Прочитај повеќе
Премиера за рестилизираниот Škoda Kodiaq / ФОТО+ВИДЕО

Премиера за рестилизираниот Škoda Kodiaq / ФОТО+ВИДЕО

Лансиран во 2016 година, со продажба во над 60 земји, Kodiaq досега е продаден во над 600.000 примероци, вклучувајќи го...
Прочитај повеќе

Прочитај повеќе
Вечерно кино: Како се произведуваат? Škoda Octavia, Fabia, Scala, Enyaq, Superb, Kodiaq, Karoq

Вечерно кино: Како се произведуваат? Škoda Octavia, Fabia, Scala, Enyaq, Superb, Kodiaq, Karoq

Прочитај повеќе
Škoda Octavia конечно и во верзија Sportline

Škoda Octavia конечно и во верзија Sportline

За прв пат Octavia e достапна со 2.0 TSI мотор со 190 коњски сили

Прочитај повеќе
Златно Тркало 2021 – Ова се “Најпосакуваните автомобили во Македонија!”

Златно Тркало 2021 – Ова се “Најпосакуваните автомобили во Македонија!”

Гласањето за годинешниот избор за наградите на Златно Тркало завршија, а автомобилските фанови, ентузијасти и сите заинтересирани гласачи го дадоа својот глас

Прочитај повеќе
Топ 5 караван изведби со најголем багажен простор

Топ 5 караван изведби со најголем багажен простор

Средната класа е сè уште многу силен и почитуван сегмент на автомобилскиот пазар. На ова влијаат не само лимузините, туку и караван изведбите

Прочитај повеќе
Жените ги избраа најдобрите автомобили во 2021 година

Жените ги избраа најдобрите автомобили во 2021 година

Апсолутниот победник на дами ќе биде објавен на 8 март

Прочитај повеќе

Fate/Prototype Episode Full

WCOStream: Yakitate!! Japan anime episode 69 online free at https://wcostream.cc anime online

Watch anime online for free at KissAnime kissanime2

Watch anime online for free at AnimeDao watch animes

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/animeflixnl

Git qt: https://git.qt.io/gogoanimebe