Ова е автомобилот кој држи подобра цена од Golf

Ова е автомобилот кој држи подобра цена од Golf

VW GOLF по неколку децении доминација ја изгуби ексклузивната титула и тоа од ривал од далечниот исток

Прочитај повеќе
Кои автомобили имаат најмалa потрошувачка?

Кои автомобили имаат најмалa потрошувачка?

Тимот на How To Cars тестирал речиси 700 автомобили за да направи листа од 100 најштедливи модели

Прочитај повеќе
Бензин или струја – Kia Stinger vs. Tesla Model S / ВИДЕО

Бензин или струја – Kia Stinger vs. Tesla Model S / ВИДЕО

Откако електричните автомобили имаат важно место во автомобилската индустрија, се повеќе и повеќе се дискутира дали тие можат да се споредат...

Прочитај повеќе
Ова е новиот европски Kia Soul

Ова е новиот европски Kia Soul

По светската премиера на новата генерација на корејскиот кросовер во Лос Анџелес, Kia ja претстави и верзијата која ќе се продава на европскиот пазар

Прочитај повеќе
Официјално промовиран новиот Kia Ceed

Официјално промовиран новиот Kia Ceed

Пред голем број на гости и во пријатна коктел атмосфера во Portofino Osteria & Bar, викендов во Скопје беше официјално промовирана третата генерација на Kia Ceed

Прочитај повеќе
Jeep со комерцијална објава ја исмејува Kia / ВИДЕО

Jeep со комерцијална објава ја исмејува Kia / ВИДЕО

Претходно оваа година, Kia престави реклама во која тој ги пофали теренските способности на кросоверот Sorento

Прочитај повеќе
Креаторот на Murcielago и Gallardo, нов директор на дизајнот на Hyundai-Kia

Креаторот на Murcielago и Gallardo, нов директор на дизајнот на Hyundai-Kia

Од 1-ви ноември, јужнокорејската група Hyundai-Kia, во која припаѓа и премиум брендот Genesis, добива нов директор за дизајн - Лук Донкерволке

Прочитај повеќе
Сосема новиот KIA CEED пристигна во Македонија!

Сосема новиот KIA CEED пристигна во Македонија!

Со пристигнувањето на новиот CEED, се комплетира гамата на KIA Motors со долгоочекуваниот нов модел од Ц-сегментот

Прочитај повеќе
12 автомобили и над 6000 КС во трката на годината

12 автомобили и над 6000 КС во трката на годината

Магазинот Motor Trend и оваа година организираше трка на забрзување во која учествуваат најатрактивните новитети на годината

Прочитај повеќе
Објавена листата на кандидати за „Светски автомобил на годината 2019“

Објавена листата на кандидати за „Светски автомобил на годината 2019“

Во изборот за „Светски автомобил на годината“ има за секого по нешто, од Dacia Duster до BMW 8

Прочитај повеќе

4anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Dragon Ball Super

Mother of the Goddess’ Dormitory Episode 1 - Uncen

Mother of the Goddess’ Dormitory

4anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

4Anime SK8 the Infinity Episode 4