Освежениот Stonic веќе достапен за македонските купувачи

Освежениот Stonic веќе достапен за македонските купувачи

Само неколку месеци по официјалната презентација, моделот Stonic е веќе присутен во салонот на Kia Motors Macedonia

Прочитај повеќе
Kia Motors Macedonia со нова, револуционерна опција на домашниот пазар – Виртуелен салон

Kia Motors Macedonia со нова, револуционерна опција на домашниот пазар – Виртуелен салон

Во виртуелниот салон се достапни моделите од актуелната гама: Rio, Stonic, Ceed, Xceed, Proceed и Sportage

Прочитај повеќе
Возевме: Kia Xceed 1.4 T-GDI 140 Launch Edition

Возевме: Kia Xceed 1.4 T-GDI 140 Launch Edition

Урбан и безбеден кросовер

Прочитај повеќе
Kia го претстави новиот кросовер – XCeed пристигна во Македонија

Kia го претстави новиот кросовер – XCeed пристигна во Македонија

Новиот компактен „крос“ модел од Кореја го имаше своето деби на нашиот пазар само неколку месеци по својата светска премиера

Прочитај повеќе
Возевме: KIA Ceed 1.0 T-GDI 120 Black Pack – голем чекор напред

Возевме: KIA Ceed 1.0 T-GDI 120 Black Pack – голем чекор напред

Рамо до рамо со Golf, Astra i Focus

Прочитај повеќе

Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 3 at website https://crunchyrollfree.com free eternal summer crunchyroll

Watch Hero Return Episode 3 (https://animeflix.nl/m/qLZ1/ep-3) at ANIMEFLIX animeflix mha