Hyundai: Подготвуваме спортски автомобил, ќе биде шок за многумина

Hyundai: Подготвуваме спортски автомобил, ќе биде шок за многумина

По неколку месечни шпекулации, Hyundai официјално потврди дека е во процес на развој на нов автомобил, предводник на одделот за перформантни автомобили, N

Прочитај повеќе
Првото hot-coupe со пет врати во С-сегментот / ФОТО+ВИДЕО

Првото hot-coupe со пет врати во С-сегментот / ФОТО+ВИДЕО

Јужнокорејскиот автомобилски гигант Hyundai го престави и третиот член од семејството N. По i30 N и Veloster N, пристигнува и i30 Fastback N

Прочитај повеќе
Објавена листата на кандидати за „Светски автомобил на годината 2019“

Објавена листата на кандидати за „Светски автомобил на годината 2019“

Во изборот за „Светски автомобил на годината“ има за секого по нешто, од Dacia Duster до BMW 8

Прочитај повеќе
Жестока конкуренција за северноамерикански автомобил na годината

Жестока конкуренција за северноамерикански автомобил na годината

Организаторите на изборот за северно-американски автомобил, камион и SUV за 2019 година (NACTOY) го стесни изборот на 14 модели

Прочитај повеќе
Hyundai го претстави i30 N Line / ФОТО + ВИДЕО

Hyundai го претстави i30 N Line / ФОТО + ВИДЕО

Јужнокорејскиот производител Hyundai ја промовираше новата верзија на својот i30 хеџбек со N Line пакет на опрема

Прочитај повеќе
Hyundai демантира: Не го купуваме Fiat!

Hyundai демантира: Не го купуваме Fiat!

Јужно-корејскиот автомобилски гигант Hyundai се огласи по повод гласините дека може да ја купи групата Fiat Chrysler Automobiles (FCA)

Прочитај повеќе
Fiat Chrysler Automobiles преминува во владение на Hyundai?!

Fiat Chrysler Automobiles преминува во владение на Hyundai?!

Според пишување на азиските медиуми, јужнокорејскиот гигант Hyundai планира да ја преземе групата Fiat Chrysler Automobiles (FCA) во текот на летото

Прочитај повеќе
Рестилизација за Hyundai i20 која не е само шминка / ФОТО

Рестилизација за Hyundai i20 која не е само шминка / ФОТО

Ова е новиот Hyundai i20, модернизирана верзија на втората генерација на корејскиот претставник во В сегментот, кој е во продажба од 2014 година.

Прочитај повеќе
„Електричните автомобили се катастрофа! Тие се зло“

„Електричните автомобили се катастрофа! Тие се зло“

Според најмрачното сценарио, дури 70 проценти од вработените во Hyundai би можеле да останат без своите работни места поради електричните возила, смета првиот човек на синдикатот на компанијата

Прочитај повеќе
Кој е подобар на патека? Hyundai i30 N vs Peugeot 308 GTi / ВИДЕО

Кој е подобар на патека? Hyundai i30 N vs Peugeot 308 GTi / ВИДЕО

Барем на хартија, овие два модели се многу слични. Но, какви се на патеката или во трка со времето?

Прочитај повеќе

Website https://twistmoe.net: Watch Dragon Ball: Super Saiya-jin Zetsumetsu Keikaku (Dub) twistmoe Episode Full english dubbed anime

Website https://animefreak.ws: Watch Super Mario Brothers: Great Mission to Rescue Princess Peach animefreak Episode Full dubbed anime

AnimeBee: Twin Signal anime episode 3 online free at https://animebee.to english dubbed anime

WCOStream: Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Warrior Spirit of the Blue Sky (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc ben 10 alien force wcostream

Raovat: https://raovat.vn/members/animeflixnl.66951/#about

About: https://about.me/animeflixnl