2022 Kia Niro Hybrid: иста излезна моќност, но повеќе опции / ФОТО

2022 Kia Niro Hybrid: иста излезна моќност, но повеќе опции / ФОТО

Азискиот кросовер беше претставен на Салонот за мобилност во Сеул уште во ноември, но Kia тогаш не презентираше премногу технички информации

Прочитај повеќе
Корејците во офанзива: По Sportage, Kia ја претстави целосно новата генерација на моделот Niro

Корејците во офанзива: По Sportage, Kia ја претстави целосно новата генерација на моделот Niro

Шест години по лансирањето на првата генерација и три по редизајнот, Kia официјално ја претстави целосно новата, втора генерација на моделот Niro

Прочитај повеќе
Со официјалeн тизер Kia го најави новиот Niro кој ќе биде поатрактивен од било кога / ВИДЕО

Со официјалeн тизер Kia го најави новиот Niro кој ќе биде поатрактивен од било кога / ВИДЕО

Новиот Kia Niro со препознатлив светлосен потпис се очекува да се нуди во PHEV и EV верзии

Прочитај повеќе

tải sunwin

game bài sunwin sunwin club sunwin apk

tải sunwin

sunwin tải sunwin apk tải sunwin

tải sunwin sunwin web tải sunwin