Не е шега: Во еден град, електричните автомобили се напојуваат од електрична енергија добиена со обработка на човечки измет!

Не е шега: Во еден град, електричните автомобили се напојуваат од електрична енергија добиена со обработка на човечки измет!

Можеби изгледа како шега, но ова е многу сериозна приказна која покажува дека навистина сè може да се искористи, дури...
Прочитај повеќе

Прочитај повеќе
Премиера за Genesis G70 Shooting Brake / ФОТО

Премиера за Genesis G70 Shooting Brake / ФОТО

Корејската премиум марка покажува дека има сериозни амбиции за настап на Стариот континент

Прочитај повеќе
Автомобилски брендови на кои им претстои добра иднина

Автомобилски брендови на кои им претстои добра иднина

Овие производители брзо се прилагодуваат на новите услови на индустријата

Прочитај повеќе
Genesis го најавува својот прв караван

Genesis го најавува својот прв караван

Корејскиот бренд сака успех на европско тло и заради тоа ќе го лансира својот прв караван

Прочитај повеќе
Genesis објави план за покорување на Европа

Genesis објави план за покорување на Европа

Корејците развиле и специјален модел за ЕУ

Прочитај повеќе
Премиера: Hyundai Kona N / ФОТО+ВИДЕО

Премиера: Hyundai Kona N / ФОТО+ВИДЕО

Зголемено портфолиото на N понудата на Hyundai

Прочитај повеќе
Hyundai Santa Cruz и официјално / ФОТО+ВИДЕО

Hyundai Santa Cruz и официјално / ФОТО+ВИДЕО

Чекањето заврши. Hyundai конечно и официјално го претстави долгоочекуваниот пикап модел Santa Cruz

Прочитај повеќе
Освојување на небото со координирана изведба на над 3000 беспилотни летала / ВИДЕО

Освојување на небото со координирана изведба на над 3000 беспилотни летала / ВИДЕО

Спектакуларна премиера за Genesis на кинескиот пазар

Прочитај повеќе
Toyota повторно e најпродаваната марка во светот

Toyota повторно e најпродаваната марка во светот

Јапонската компанија го зголеми водството пред конкурентите

Прочитај повеќе
Genesis X Coupe – концепт кој изпресионира на прв поглед / ФОТО+ВИДЕО

Genesis X Coupe – концепт кој изпресионира на прв поглед / ФОТО+ВИДЕО

Луксузната марка на Hyundai, Genesis, изненадува се повеќе

Прочитај повеќе

Website https://animepahe.cc: Watch Card Captor Sakura Movie 2: The Sealed Card animepahe Episode Full anime pahe

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

AnimeHeaven: My Big Emergency anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animehaven

Website https://animeflix.nl: Watch Dragon Ball Super (Dub) animeflix Episode 131 free anime

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animefreakws

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/gogoanimelol