На патиштата во Германија има се повеќе вакви возила. Причината е генијална! / ФОТО+ВИДЕО

На патиштата во Германија има се повеќе вакви возила. Причината е генијална! / ФОТО+ВИДЕО

Фотографијата од овој малку бизарен римејк на малиот Fiat 500 неодамна се појави на Reddit и предизвика голем интерес

Прочитај повеќе
Статистика: Каква беше продажбата на нови автомобили во Европа во месец мај?

Статистика: Каква беше продажбата на нови автомобили во Европа во месец мај?

Продажбата на електрични и plug-in хибридни автомобили во мај бележи раст

Прочитај повеќе
Fiat 500 Hey Google Edition / ФОТО+ВИДЕО

Fiat 500 Hey Google Edition / ФОТО+ВИДЕО

Новото семејство Fiat 500 доаѓа со Google брендинг

Прочитај повеќе
Drag race: Сите генерации на Fiat 500 / ВИДЕО

Drag race: Сите генерации на Fiat 500 / ВИДЕО

Прочитај повеќе
Fiat ја прошири палетата на моделот 500e / ФОТО+ВИДЕО

Fiat ја прошири палетата на моделот 500e / ФОТО+ВИДЕО

Премиерно прикажана новата верзија со ознака 3+1

Прочитај повеќе
Хибридните Fiat 500 и Panda со ултравиолетово осветлување

Хибридните Fiat 500 и Panda со ултравиолетово осветлување

Идејата за употреба на ултравиолетова светлина за дезинфекција на салонот не е нова

Прочитај повеќе
Fiat 500 влегува и во Golf класата

Fiat 500 влегува и во Golf класата

Италијанскиот Fiat најавува проширување на гамата на модели во рамките на семејството „500“

Прочитај повеќе
Fiat фрла се на една карта – електричен 500

Fiat фрла се на една карта – електричен 500

Fiat Chrysler Automobiles ќе инвестира 700 милиони евра во производна линија за новата електрична верзија на Fiat 500

Прочитај повеќе
Новиот Fiat 500 EV потврден

Новиот Fiat 500 EV потврден

Планот вклучува електрификација на секој бренд во рамките на FCA

Прочитај повеќе
Fiat ги укинува дизел моторите за Panda и моделот 500 во Европа

Fiat ги укинува дизел моторите за Panda и моделот 500 во Европа

Според Automotive News, во Fiat одлучиле од понудата за Европа за своите мали возила да се повлечат дизел агрегатите и наместо нив да се понудат благи хибриди

Прочитај повеќе

Website https://animeheaven.pro: Watch Final Approach animeheaven Episode 13 watch anime online

https://aniwatch.pro aniwatch

Watch Sekaiichi Hatsukoi: Propose-hen Episode Full

Skip Beat! Episode 25

Producthunt: https://www.producthunt.com/@kissanimemx

Dribbble: https://dribbble.com/gogoanimelol/about