Вака изгледа Toyota Land Cruiser по испалени 780 куршими, 10 гранати и 15 килограми експлозив / ВИДЕО

Вака изгледа Toyota Land Cruiser по испалени 780 куршими, 10 гранати и 15 килограми експлозив / ВИДЕО

Ниту шест гранати на покривот, четири под возилото, две нагазни мини и пластични експлозиви не биле доволни да ја пробијат кабината

Прочитај повеќе
Нов службен автомобил за германскиот канцелар / ФОТО+ВИДЕО

Нов службен автомобил за германскиот канцелар / ФОТО+ВИДЕО

Новиот монструм од Mercedes e тежок повеќе од четири тони

Прочитај повеќе
Мексиканците купиле рекорден број на блиндирани возила

Мексиканците купиле рекорден број на блиндирани возила

Во земјата во која во 2017 година се случиле повеќе од 25.000 убиства, продажбата на возила со балистичка заштита доживува ренесанса

Прочитај повеќе

sunwin web sunwin club sunwin.apk mới nhất

sunwin apk game bài sunwin tải sunwin

sunwin

game sunwin

tải sunwin apk tải sunwin apk sunwin