Пристигна, но нема многу врска со автомобилите

Имено, Bugatti и Gillette ги здружиле силите и го осмислиле првиот систем за рачно бричење со грејач. Целото име е GilletteLabs Bugatti Special Edition Heated Razor, одлично изгледа  и наводно, „влегува во нова димензија“ на бричење.

Особено со сината нијанса на Agile Bleu, која ја користат многу автомобили на Bugatti. Тука е и амблемот Macaron, како и некои детали од алуминиум.

Кога станува збор само за бричење, треба да се споменат петте ножиња и технологијата Flexdisco. Веднаш до бричот е парче нерѓосувачки челик што се загрева со притискање на копче.

Цената е непозната, но сметајте дека ќе биде доста значајна. Впрочем, ваков брич без додатоци на Bugatti започнува по цена од 150 евра.

Website https://animeflv.uk: Watch Karo & Piyobupt: A House animeflv Episode Full anime websites

https://animefreak.ws animefreak latest

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Watch Broken Blade 3 Episode Full

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/animeflixnl

Hulkshare: https://www.hulkshare.com/animefreakws