Можеби последниот аргумент против електричните автомобили паѓа во вода

Можеби последниот аргумент против електричните автомобили паѓа во вода

Многу веројатно полнењето за автономија од 800 километри ќе трае 8 минути

Прочитај повеќе
Револуционерен проект: бетонски пат кој ги полни батериите на електричните автомобили

Револуционерен проект: бетонски пат кој ги полни батериите на електричните автомобили

Откако ќе завршат првите две фази, во третата фаза ќе се конструира полигон долг најмалку 400 метри

Прочитај повеќе
Поради електричните автомобили, Норвежаните ќе плаќаат повисоки сметки за струја?!

Поради електричните автомобили, Норвежаните ќе плаќаат повисоки сметки за струја?!

Во 2040 година во оваа земја ќе има 1,9 милиони електрични возила

Прочитај повеќе

Website https://gogoanime.be: Watch Martian Successor Nadesico (Dub) gogoanime Episode 26 a silent voice gogoanime

4Anime: The Laws of Eternity (Dub) anime episode Full online free at https://4anime.biz hotarubi no mori e 4anime

AnimeBee: Perfect Blue anime episode Full online free at https://animebee.to watch anime

TwistMoe: Black Lagoon anime episode 12 online free at https://twistmoe.net watch anime

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimelol

Beermapping: https://beermapping.com/account/gogoanimebe