Koj е побрз: Tesla Model 3 или Porsche 911 GT2 RS (ВИДЕО)

Koj е побрз: Tesla Model 3 или Porsche 911 GT2 RS (ВИДЕО)

Зад воланот на германскиот автомобил е светскиот шампион во Formula 1 Нико Розберг

Прочитај повеќе