Кога работите ќе тргнат наопаку: силен дожд претворил еден куп ретки Ferrari возила во базени на тркала / ВИДЕО

Кога работите ќе тргнат наопаку: силен дожд претворил еден куп ретки Ferrari возила во базени на тркала / ВИДЕО

Сопствениците ги паркирале своите автомобили покрај патеката за групна фотографија кога времето изненадувачки бргу се променило

Прочитај повеќе
Вака се возат милијардерите: Катарскиот шеик ги испрати своите миленици Divo, Sian и Monzа SP2 во Лондон / ВИДЕО

Вака се возат милијардерите: Катарскиот шеик ги испрати своите миленици Divo, Sian и Monzа SP2 во Лондон / ВИДЕО

Секоја година, шеикот рутински пренесува примероци од својата егзотична флота во Лондон, а тоа се Bugatti Divo, Lamborghini Sian и Ferrari Monza SP2

Прочитај повеќе
За 40-oт роденден, Ибрахимович си се почасти со ново Ferrari / ФОТО

За 40-oт роденден, Ибрахимович си се почасти со ново Ferrari / ФОТО

Популарниот фудбалер им се пофали на своите следбеници на социјалните мрежи со новото Ferrari SF90 Spider

Прочитај повеќе
Златан Ибрахимовиќ зад воланот на Ferrari Monzа SP2 / ВИДЕО

Златан Ибрахимовиќ зад воланот на Ferrari Monzа SP2 / ВИДЕО

Златан Ибрахимовиќ е веројатно најголемата ѕвезда во Шведска која можете да ја видите зад воланот на еден суперавтомобилот

Прочитај повеќе