Oва е новата BMW Серија 5, за прв пат достапна и како електричен модел / ФОТО+ВИДЕО

Oва е новата BMW Серија 5, за прв пат достапна и како електричен модел / ФОТО+ВИДЕО

BMW официјално ја претстави целосно новата генерација на својата секогаш популарна Серија 5

Прочитај повеќе
Carwow: Се што се знае за следната генерација на BMW 5 Series! / ВИДЕО

Carwow: Се што се знае за следната генерација на BMW 5 Series! / ВИДЕО

Прочитај повеќе
Деби за рестилизираниот BMW M5 / ФОТО

Деби за рестилизираниот BMW M5 / ФОТО

Рестилизацијата е сериозна, а главно се однесува на удобноста и управливоста

Прочитај повеќе
Светска премиера за редизајниранaта BMW Серија 5 / МЕГА ФОТО ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО

Светска премиера за редизајниранaта BMW Серија 5 / МЕГА ФОТО ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО

Еден месец откако се појавија првите фотографии од рестализираната Серија 5, BMW и официјално онлајн го претстави овој модел

Прочитај повеќе
Први фотографии од рестилизираната BMW Серија 5

Први фотографии од рестилизираната BMW Серија 5

Фотографиите се појавија на социјалната мрежа Инстаграм

Прочитај повеќе
Протекоа фотки од рестилизираната BMW Серија 5

Протекоа фотки од рестилизираната BMW Серија 5

Нормално, првите фотки се појавија на социјалните мрежи

Прочитај повеќе