Три нови реклами за Hyundai Tucson, во кои играат ликови од Marvel Cinematic Universe, се појавија на Интернет

Како дел од неодамна најавеното партнерство со Disney, Hyundai објави три реклами за новиот Tucson со ликови од MCU (Marvel Cinematic Universe) кои во моментов имаат свои серии на платформата Disney +.

Сем Вилсон (Anthony Mackie) од Falcon and the Winter Soldier, кој се претставува себе си како новиот Captain America:

Ванда Максимоф (Elizabeth Olsen) од серијата WandaVision:

Локи (Tom Hiddleston) од Loki:

Планирана е и четврта реклама, која се однесува на идната анимирана серија „Што ако…?“ Во истиот универзум. Деталите сè уште не се познати.

Ликовите ќе се појавуваат и во подолги и во пократки реклами во зависност од медиумите каде што ќе се појават, а целиот креативен и продукциски дел е на Disney.

Loading...

Website https://animetv.cc: Watch My Teen Romantic Comedy SNAFU animetv Episode 13 all anime tv

Top wo Nerae! & Top wo Nerae 2! Gattai Movie!! (https://animedao.nl/m/rpEK) Episode 2

Website https://4anime.biz: Watch Saezuru Tori wa Habatakanai: Don't Stay Gold 4anime Episode Full haikyuu 4anime

WCOStream: Pokemon: The Movie 2000 (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc anime online

Oag treasury: https://oag.treasury.gov.za/RMF/Lists/Framework%20Feedback/DispForm.aspx?ID=20754

Kit: https://kit.co/animeflixnl