Секој коментар е непотребен за ваква будала! Само ќе наведеме дека настанот се случил во Мексико Сити… Кога и како реагирала полицијата и какви се последиците по возачот на камионот е непознато

Dr. Slump: Arale-chan (Dub) Episode 1

Extra (https://animeheaven.pro/m/MQrb) Episode Full

Website https://twistmoe.net: Watch Kaleido Star: Good da yo! Goood!! twistmoe Episode Full english dubbed anime

Watch anime online for free at Animepahe gogoanime

Onfeetnation: https://www.onfeetnation.com/profile/animeflixnl

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/animeflixnl/