После Tesla, Nikola / ФОТО

После Tesla, Nikola / ФОТО

Крајот на минатата година го одбележа контроверзниот Tesla Cybertruck, а во 2020 година може да блесне уште еден пикап на струја

Прочитај повеќе
Изненадување од BMW – X7 во камионет верзија / ФОТО

Изненадување од BMW – X7 во камионет верзија / ФОТО

Иако извршниот директор на BMW пред само неколку недели ја отфрли можноста за пик-ап модел, баварскиот премиум гигант сепак изработил свој камионет

Прочитај повеќе
Rivian R1T е првиот моќен електричен пикап

Rivian R1T е првиот моќен електричен пикап

Опремен со огромни батерии и моќен електро погон, со перформансите на и надвор од асфалтот може да парираат на скоро секој камионет, па и теренец воопшто

Прочитај повеќе

4Anime danganronpa 4anime: Watch Attack on Titan Episode 23

WCOStream wcostream dragon ball: Watch Dr. Stone: Stone Wars Episode 3 (https://wcostream.cc/m/GaVd/ep-3)