Женева 2018: Деби за „ѕверот“ од Хрватска – Rimac C_Two! / ФОТО+ВИДЕО

Женева 2018: Деби за „ѕверот“ од Хрватска – Rimac C_Two! / ФОТО+ВИДЕО

Хрватскиот Rimac на тековниот автосалон во Женева го претстави својот нов електричен хиперавтомобил со име C_Two

Прочитај повеќе
Моќност и вртежен момент на агрегатот – која е разликата? / ВИДЕО

Моќност и вртежен момент на агрегатот – која е разликата? / ВИДЕО

Дали точно знаете што е разликата помеѓу овие два термина?

Прочитај повеќе

AniWatch watch anime free: Fire Force Season 2 Episode 24

ANIMEFLIX hunter x hunter animeflix: Fairy Tail Episode 175