Се за „лајк“ повеќе! Овој човек сака да виси од вратата на најскапите автомобили / ВИДЕО

Се за „лајк“ повеќе! Овој човек сака да виси од вратата на најскапите автомобили / ВИДЕО

Некои популарноста ја имаат стекнато со достигнувања кои го оплемениле светот, а за некои целта е само да добие „лајк“ повеќе

Прочитај повеќе
Кога 140.000 долари „ќе паднат“ од камион… Нов Range Rover тотално уништен во бизарна несреќа

Кога 140.000 долари „ќе паднат“ од камион… Нов Range Rover тотално уништен во бизарна несреќа

Од новиот Range Rover по несреќата не останало многу и тој наместо во салон за автомобили ќе заврши во отпад. Причината за несреќата не е позната

Прочитај повеќе
Вака изгледаат поплавени милиони во гаража: Поплава им пресудила на десетици ретки автомобили / ВИДЕО

Вака изгледаат поплавени милиони во гаража: Поплава им пресудила на десетици ретки автомобили / ВИДЕО

На видеото се прикажани два Rolls-Royce Cullinan, C7 Corvette, Ferrari 488, Ferrari SF90, Ferrari Roma, Plymouth Prowler ...

Прочитај повеќе
Еве зошто не треба да го оставате возилото на возна лента во случај на дефект / ВИДЕО

Еве зошто не треба да го оставате возилото на возна лента во случај на дефект / ВИДЕО

Шокантна снимка покажува како црвен камионет стои на средината на автопатот пред да го удри црн камион во задниот дел

Прочитај повеќе
Рентаат брзи автомобили и бегаат од полицијата како во видео играта. Младите во Шпанија имаат нова забава! / ВИДЕО

Рентаат брзи автомобили и бегаат од полицијата како во видео играта. Младите во Шпанија имаат нова забава! / ВИДЕО

Некои луѓе имаат јасен проблем да го разликуваат виртуелниот свет од реалниот свет

Прочитај повеќе
Шокантно возење: Дрифт, обид за газење на полицајците… / ВИДЕО

Шокантно возење: Дрифт, обид за газење на полицајците… / ВИДЕО

Возачката е обвинета за „обид за убиство од прв степен, несовесно загрозување, давање отпор при апсење и голем број други обвиненија“

Прочитај повеќе
И полицијата се прашува… Кој би го скршил ретко Ferrari SF90 вредно 530.000 евра и би побегнал?

И полицијата се прашува… Кој би го скршил ретко Ferrari SF90 вредно 530.000 евра и би побегнал?

Со оглед на тоа дека нема многу такви Ferrari модели, лесно ќе се дознае сопственикот, но кој возел можеби и не ...

Прочитај повеќе
Она кога „чаталењето“ ќе отиде во погрешен правец… / ВИДЕО

Она кога „чаталењето“ ќе отиде во погрешен правец… / ВИДЕО

Дуелот на два спортски ривали завршил без победник

Прочитај повеќе
На погрешно место во погрешно време или обратно: Гром во Toyota Prius! / ВИДЕО

На погрешно место во погрешно време или обратно: Гром во Toyota Prius! / ВИДЕО

Еден јутубер се нашол на вистинско место во вистинско време или на погрешно место во погрешно време, во зависност од перспективата кога го снимал видеото

Прочитај повеќе
Целосно легално: Во Фуншал, Португалија, можете да се возите по надолнина на кауч! / ВИДЕО

Целосно легално: Во Фуншал, Португалија, можете да се возите по надолнина на кауч! / ВИДЕО

Познати како „carros de cestos“, се започнало со колички како начин за пренос на огревно дрво од околните ридови во овој приморски град

Прочитај повеќе

https://tai.go88.is/

sunwin stevia international inc sunwin investment sunwin lừa đảo