Dacia го претстави својот прв сериски модел на струја / ФОТО+ВИДЕО

Dacia го претстави својот прв сериски модел на струја / ФОТО+ВИДЕО

Компактниот кросовер Spring Electric ќе минува 225 километри со едно полнење

Прочитај повеќе