Дали знаете кој е моделот кој најдолго се произведува?!

Дали знаете кој е моделот кој најдолго се произведува?!

Сите знаеме за долговечноста и многуте генерации на Volkswagen Beetle, Volkswagen Golf или Toyota Corolla, Ford Fiesta... но...

Прочитај повеќе
Откриена неверојатна колекција од над 300 автомобили / ВИДЕО

Откриена неверојатна колекција од над 300 автомобили / ВИДЕО

Меѓу возилата, од кои многу не се возени над 30 години, има и многу вредни класични модели

Прочитај повеќе
Chevrolet укина модел кој со прекини се правеше 62 години

Chevrolet укина модел кој со прекини се правеше 62 години

Првиот Chevrolet Impala своето деби го имал во 1958 година како верзија на моделот Bel Air

Прочитај повеќе
Луксуз и моќ! Ова возниот парк на Роналдо / ВИДЕО

Луксуз и моќ! Ова возниот парк на Роналдо / ВИДЕО

Проценетата вредност на автомобилите на Роналдо надминува 7 и пол милиони евра

Прочитај повеќе
Прогласени победниците на 2020 North American Car, SUV And Truck Of The Year

Прогласени победниците на 2020 North American Car, SUV And Truck Of The Year

По последната рунда на гласање, комисијата составена од 50 членови ги објави победниците изборот за Северно Американски автомобил, SUV и камионет на годината за 2020

Прочитај повеќе
Првиот автомобил со ѕвезда на Холивудската патека на славните / ВИДЕО

Првиот автомобил со ѕвезда на Холивудската патека на славните / ВИДЕО

Добро прочитавте. Светот дочека и еден автомобил да се најде во избраното друштво на холивудски ѕвезди

Прочитај повеќе
Овие автомобили имаат најдобри сопирачки

Овие автомобили имаат најдобри сопирачки

Рангирањето може да ве изненади

Прочитај повеќе
Криза на средни години? Купувачите на таканаречените muscle cars во Америка во просек се стари над 50 години

Криза на средни години? Купувачите на таканаречените muscle cars во Америка во просек се стари над 50 години

Најмлади се купувачите на Dodge Challenger

Прочитај повеќе
Што ако не го измиете автомобилот 9 години?

Што ако не го измиете автомобилот 9 години?

Видеото за чистење на овој Chevrolet е навистина вознемирувачко

Прочитај повеќе
Деби за осмата генерација на американската икона – Chevrolet Corvette C8 / ФОТО+ВИДЕО

Деби за осмата генерација на американската икона – Chevrolet Corvette C8 / ФОТО+ВИДЕО

Chevrolet официјално го претстави својот нов модел - Corvette Stingray за 2020 година

Прочитај повеќе