Јунајтед Груп: Вучиќ не ја говори вистината, понудивме 35 милиони евра за Премиер Лигата

Јунајтед Груп: Вучиќ не ја говори вистината, понудивме 35 милиони евра за Премиер Лигата

Го повикуваме Александар Вучиќ да ги покаже документите и да ги докаже своите тврдења дека Јунајтед Груп понуди повеќе пари во првиот круг, но Телеком победи во вториот круг

Прочитај повеќе

https://animeflix.nl animeflix detective conan

Animepahe: Crying Freeman (Dub) anime episode 6 online free at https://animepahe.cc stream anime online

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

Community windy: https://community.windy.com/user/gogoanimelol

Myspace: https://myspace.com/animemx0