Необичната и непријатна сцена доаѓа од Кина

Во кинеската провинција Сечуан обилните дождови предизвикале и инфраструктурни проблеми.

Таков е случајот со оваа голема дупка која едноставно „проголтаала“ дваесет и едно возило. Материјалната штета е голема.

За среша немало човечки жртви и никој не е повреден.

Loading...

Watch Spirit Chronicles Episode Preview (https://animeflix.nl/m/ZN3k/ep-1) at website https://animeflix.nl fruit basket animeflix

Banana Fish Episode 24 at website https://animefreak.ws anime freak one piece