Најлудата преработка на Bugatti

Најлудата преработка на Bugatti

Откако самите го сменија маслото во Veyron, момците од Royalty Exotic Cars отишле неколку чекори понатаму

Прочитај повеќе
Новите бандажи од ABT со луксузен изглед, но и висока цена

Новите бандажи од ABT со луксузен изглед, но и висока цена

ABT Sportsline е еден од најактивните тјунери, а сега преставува нова линија на бандажи која привлекува внимание со изгледот, но и со цената

Прочитај повеќе
Audi RS3 Sportback до „стотка“ побрзо од Ferrari 458 Italia!

Audi RS3 Sportback до „стотка“ побрзо од Ferrari 458 Italia!

Не толку одамна, 200 КС беa повеќе од доволно моќ за таканаречените hot hatch модели, но денес...

Прочитај повеќе
Новитети: Renault Clio R.S. 18 инспириран од Formulа 1 / ФОТО

Новитети: Renault Clio R.S. 18 инспириран од Formulа 1 / ФОТО

Renault прослави 40 години присуство во Formulа 1 минатата година, а сега во тој дух подготвил и моќен хечбек со пет врати

Прочитај повеќе