Мал фејслифт за Audi TT за моделната 2019 / ФОТО + ВИДЕО

Мал фејслифт за Audi TT за моделната 2019 / ФОТО + ВИДЕО

„Шминкањето“ е направено на дваесеттиот роденден на еден од најпопуларните модели на производителот од Инголштат

Прочитај повеќе
Следи рестилизација за Porsche Macan / ТИЗЕР ВИДЕО

Следи рестилизација за Porsche Macan / ТИЗЕР ВИДЕО

Премиерата е закажана за крајот на месецот

Прочитај повеќе
Hyundai Tucson 2019 редизајн / ФОТО+ВИДЕО

Hyundai Tucson 2019 редизајн / ФОТО+ВИДЕО

Hyundai неодамна го рестилизираше компактнот SUV, чија освежена верзија во Европа пристигнува ова лето

Прочитај повеќе
Најпродаваниот модел на Audi доби освежување

Најпродаваниот модел на Audi доби освежување

Германскиот Audi го освежи својот најпродаван модел А4 во верзија Sedan и Avant за моделната 2019 година

Прочитај повеќе
Renault подготвува редизајн на Kadjar

Renault подготвува редизајн на Kadjar

По три години од премиерата на компактниот SUV Кadjar, време е за првиот редизајн на овој модел на Французите

Прочитај повеќе
Луксузниот Tesla S доби караван верзија / ФОТО

Луксузниот Tesla S доби караван верзија / ФОТО

Холандската компанија RemetzCar го направи првиот од планираните 20 примероци од Model S Shooting Brake

Прочитај повеќе
Освежување за Citroen C1 / ФОТО

Освежување за Citroen C1 / ФОТО

Најголемите промени се под хаубата на моторот

Прочитај повеќе
Mazda CX-3 за моделната 2019 година доаѓа со електронска паркирна сопирачка

Mazda CX-3 за моделната 2019 година доаѓа со електронска паркирна сопирачка

Продажбата на Mazda CX-3 моделна 2019 година ќе започне оваа пролет

Прочитај повеќе
Новиот Mercedes-Maybach Pullman: 6,5 метри чист луксуз

Новиот Mercedes-Maybach Pullman: 6,5 метри чист луксуз

Mercedes ja претстави рестилизираната верзија на својот најскап седан модел

Прочитај повеќе
Рестилизираната BMW Серија 7 со комплетно дигитална инструмент табла

Рестилизираната BMW Серија 7 со комплетно дигитална инструмент табла

Рестилизираната BMW Серија 7 веќе може да се види по улиците, а иако е камуфлирана, сепак, некои работи веќе се видливи

Прочитај повеќе