Најлошите возачи во Полска! / ВИДЕО

Најлошите возачи во Полска! / ВИДЕО

Прочитај повеќе
Ексклузивен ден за билионери на Монца / ВИДЕО

Ексклузивен ден за билионери на Монца / ВИДЕО

Видеото во прилог е дел од приватната сесија одржана на патеката Монца

Прочитај повеќе
Светска премиера на бестселерот на Toyota: новиот Corolla Седан / ФОТО+ВИДЕО

Светска премиера на бестселерот на Toyota: новиот Corolla Седан / ФОТО+ВИДЕО

По хеџбекот и караванот, Toyota ја претстави лимузината верзија на дванаесеттата генерација на Corolla

Прочитај повеќе
Вистинска ракета: Електричен Mustang / ФОТО + ВИДЕО

Вистинска ракета: Електричен Mustang / ФОТО + ВИДЕО

Додека Ford работи на електричен кросовер инспириран од познатиот Mustang, британската старт-компанија Charge направила EV верзија на стандардната американска Muscle Car икона

Прочитај повеќе
Нирбургринг Нордшлајфе „КРАШ“ компилација 2018

Нирбургринг Нордшлајфе „КРАШ“ компилација 2018

Прочитај повеќе
Crash Action! Тешки тркачки инциденти / ВИДЕО

Crash Action! Тешки тркачки инциденти / ВИДЕО

Прочитај повеќе
Директна пресметка: Honda Civic Type R, Hyundai i30N и Renault Megane RS

Директна пресметка: Honda Civic Type R, Hyundai i30N и Renault Megane RS

Што мислите, кој од овие таканаречени hot hatch модели најдобро забрзува?

Прочитај повеќе
Kако изгледа бегањето со автомобил од Калифорнискиот пекол? / ВИДЕО

Kако изгледа бегањето со автомобил од Калифорнискиот пекол? / ВИДЕО

Апсолутно застрашувачки

Прочитај повеќе
Нови кандидати за најлош возач на годината! / ВИДЕО

Нови кандидати за најлош возач на годината! / ВИДЕО

Прочитај повеќе
Поглед во фабриката каде што ќе се произведува кросоверот на Aston Martin / ВИДЕО

Поглед во фабриката каде што ќе се произведува кросоверот на Aston Martin / ВИДЕО

Во фабриката лоцирана во јужен Велс, од 2019 година, британскиот производител ќе го произведува конкурентот на Lamborghini Urus

Прочитај повеќе